Webinar/Sanal Sınıf - Vedubox
vedubox video konferans responsive

Webinar & Sanal Sınıf için Vedubox

Webinar ve sanal sınıfın ortak ihtiyaçlarını karşılayan Vedubox ile tek platformda oturumunuzu planlayın, katılımcıları kaydedin, raporlayın. Hepsi bir arada!

Vedubox, kendi sanal sınıfınızı ya da webinarınızı en iyi ses ve görüntü kalitesiyle düzenlemenize yardımcı oluyor.

Webinar ve Sanal Sınıflarınızı Güçlendirin

Hepsi bir arada sanal sınıf yazılımı ile sanal sınıf oluşturun, katılımcıların ilerlemelerini analiz edin, tüm süreci kolayca yönetin.

canlı

Pratik ve hızlı

Öğrencilerinizle sanal sınıf odalarında etkileşimli dersler düzenleyin. Bant genişliği sorunu olmadan net bir görüntü ve ses ile iletişim kurun. Kullanıcı dostu arayüzü ile yönetimi ve katılımı kolaylaştırın. Oturum sırasında Microsoft Office, video ve multimedya dosyaları gibi fark formatlarda dosyaları dinamik bir ortamda paylaşın. 

tekrar

Süreç yönetimi

Sanal sınıf takvimi oluşturun, hedef kitlenizi davet edin, satış portalında satışını güvenle gerçekleştirin. Tek tıkla canlı etkinliklerinize katılım sağlayın. Zaman kaybetmeden katılımcılarınızla online toplantılarınızı ve eğitimlerinizi gerçekleştirin.

internet-maliyet

Kolay kurulum

Vedubox’ta webinar ya da sanal sınıf oluşturmak için sisteme kayıt olmanız yeterli. Bulut tabanlı bir sistem olarak kurulum için gerekli her şeyi Vedubox sunuyor. Ek bir ekip ya da teknik bilgi gerekmeden oturumlarınızı oluşturmaya başlamanız için destek ekibimiz her an yanınızda. 

internet-maliyet

Entegre sistem

Vedubox depolama için Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor. Canlı oturumlarınız için Zoom ve Google Meet’ten istediğinizi ek üyelik gerektirmeden sistem içinde kullanımınıza açıyor. Sistem, halihazırda kullandığınız teknolojileri tek çatı altında bir araya getiriyor ve ek özelliklerle zenginleştiriyor. Tüm entegre teknolojilere göz atın.

Yöneticiler için öne çıkan özellikler

Hepsi bir arada sanal sınıf yazılımı ile sanal sınıf oluşturun, katılımcıların ilerlemelerini analiz edin, tüm süreci kolayca yönetin.

Katılımcı kaydı

Katılımcıların istediğiniz bilgilerle webinar ve sanal sınıflarınıza online olarak kaydolmasına izin verin.

Ortak Yazı Tahtası

Boş tahta, sunum ya da resim üzerinde katılımcılarla ortak olarak çalışın, interaktif canlı oturumlar düzenleyin.

Ekran Paylaşımı

Canlı ders sistemi ile ihtiyacınız olduğu anda ekranınızın tamamanı ya da belli bir kısmını paylaşın. 

Sunum Paylaşma

MS Office, PDF gibi dosyalar, her türlü resim, videoları canlı dersinize ekleyin ve isterseniz katılımcıların indirmesi için paylaşın.

Tekrar İzle

Sanal sınıf programını içinde gerçekleştirdiğiniz oturumları otomatik kaydedin ve tekrar izlemeleri için kullanıcılarla paylaşın.

Etkileşim 

Katılımcılar, sohbet özelliği ile birbiriyle ve eğitmen ya da sunucu ile kolayca etkileşime geçebilir.

Anket

Anlık anketlerle katılımcıların ilginizi yüksek tutun, sanal sınıf yazılımı ile anket sonucunu anında elde edin.

Çok dilli sistem

Vedubox sanal ders sistemi, çok dilli arayüzü ile farklı ülkelerden katılımcılarınız için kullanımı kolaylaştırır.

Hatırlatma bildirimleri

E-posta ya da SMS göndererek kayıtlı kullanıcılara otomatik olarak oturumun yaklaştığını ve nasıl katılacaklarını hatırlatın.

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.