Vedubox Live

Toplantı ve eğitimlerinizi Vedubox Live ile dijitale taşıyın.

Vedubox Live, online toplantı ve webinar ihtiyaçlarınız için gerekli tüm özellikleri bir arada sunuyor. 

Vedubox Live’ın öne çıkan özellikleri

Yönetici Özellikleri

Süreç Yönetimi

Eğitimlerinizi Dinamik Canlı Eğitim Takvimi ile kolayca organize edin. Takvim ekranını kullanarak canlı etkinlik oluşturun, etkinliklere direkt kayıt imkanı sunun ve otomatik yoklama alın. 

Kolay Katılım

Vedubox Live’ı kullandığınızda katılım için manuel olarak link göndermeniz gerekmez. Katılım linki, kayıt olanlarla otomatik olarak paylaşılır veya kullanıcılar sisteme entegre takvimdeki linki tıklayarak oturuma katılabilir.

Kişiselleştirilebilir Sistem

Toplantılarınız için Vedubox Live’a Video Toplantı ve Webinar özelliklerinden ihtiyacınız olanları ekleyin. Online sınav yapmak için Vedubox Live ile Vedubox Exam’in güçlerini birleştirin. 

Online eğitim için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Vedubox Toplantı ve Sanal Sınıf Özellikleri Nelerdir?

Sistem Entegrasyonları

Vedubox, Zoom, Vimeo, Microsoft ve Google başta olmak üzere dünyanın en son teknoloji ürünleriyle güçlerini birleştiriyor. Zoom ve MS Teams’e online eğitim özellikleri ekleyen Vedubox Live ile canlı dersleriniz için kullanıcılarınıza e-mail ve SMS bildirimleri gönderin. 

Entegrasyonlar hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Mobil Uyum

Vedubox Live, farklı cihazlarda kullanılabilir. Böylece katılımcılarınız bilgisayar başında olmasa bile kaliteden ödün vermeden eğitime katılabilir ve diğer özelliklere kolayca erişebilir.

Vedubox Live için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Eğitim ve İçerik Yönetimi Özellikleri

canlı

Canlı Eğitim ve Toplantı

Vedubox Live ile Zoom veya MS Teams altyapısını sistem içerisinde kullanarak canlı ders yapabilirsiniz. Vedubox Live’a entegre olarak gelen Zoom’u kullanmak için ek bir satın alma işlemi gerekmez.

tekrar

Tekrar İzle

Gerçekleştirdiğiniz online oturumların ve eğitimlerin tekrar izlenmesine izin vermek için Tekrar İzle bölümüne ya da eğitimin içine otomatik olarak kaydedin. Böylece kendi hızında öğrenmeyi ve bilgilerin pekiştirilmesini kolaylaştırın.

internet-maliyet

Online Sınav ve Test

Vedubox Live’a opsiyonel olarak entegre sunulabilen online Sınav ve Test modülü ile gözetmen eşliğinde güvenli sınavlar gerçekleştirin. Sınavları hazırlamak için farklı formatlarda dokümanlar ve soru tipleri kullanın. Sınav sonuçlarını otomatik olarak raporlayın.

personel-maliyeti

Raporlama ve Analiz

Katılımcıların katıldıkları canlı etkinlikleri ve sistemdeki kaynakları ne kadar aktif kullandıklarını kolayca takip edin. Yoklama Raporu ile katılımı otomatik olarak raporlayın ve analiz edin.

11@1x

Etkileşim

Canlı Anket modülleri ile toplantıları ve eğitimleri daha interaktif hale getirin. Video eğitimleriniz için interaktif video içine soru ekleyin ya da canlı derslerde interaktif akıllı tahta ile katılımcıların katılımını sağlayın.

Vedubox Live ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.