Vedubox Exam

Online sınavlarınız Vedubox Exam ile daha etkili ve güvenli.

Vedubox Exam, farklı formatlarda soruları interaktif teknolojilerle bir araya getirerek güvenli online sınav düzenlemesini sağlıyor. 

Vedubox Exam’in öne çıkan özellikleri

Soru Havuzu

Farklı formatlardaki soruların yanı sıra farklı formatlarla sınavlarınızı zenginleştirin. PDF’ten optik okuyucuyla sınav yapın. Daha yüksek etkileşimli sınavlar için videoya eklediğiniz soruları kullanarak interaktif video özelliğinden yararlanın.

Farklı Sınav Formatları

Online sınav ve test düzenlemek için soru havuzları ve bu soruları kategorilerle düzenleyerek özgün soru bankaları oluşturun. Sorularınız çoktan seçmeli, açık uçlu, doğru – yanlış, eşleştirme gibi farklı formatlarda olabilir. 

Raporlama ve Yönetim

Öğretmen, yönetici gibi değişik rollerde kullanıcılar ekleyin. Kayıtlı öğrenciler için günlük ve aylık katılım ve gelirleri raporlayın ve analiz edin. 

Vedubox sınav gözetmenlerinin (proctors) yapay zeka destekli olarak online sınav yapmasına olanak verir ve yapay zeka algoritmaları aracılığıyla gözetleme ve kullanıcı davranışı analizi sağlar.

Ölçme ve Değerlendirme

Detaylı sınav raporları ile vakit kaybetmeden sınavları anlık otomatik olarak değerlendirin. Kullanıcıların ilerlemelerini takip edin ve sistem üzerinden paylaşın.

Entegrasyonlar hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Sınav Güvenliği

Güvenli online sınav için Vedubox Exam farklı seçenekler sunuyor. Sistemde hazır bulunan optik okuyuculu sınav oluşturun ya da sisteme gözetmen katılımı ile online sınav özelliğini ekleyerek daha yüksek güvenlikli sınavlar organize edin. 

Online sınav için ihtiyacınız olan özellikler hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.

Vedubox Exam Arayüzünü İnceleyin

Vedubox Exam’in Diğer Özellikleri

asenkron

Asenkron Sınav

Sınavlara kullanıcılar atanarak belli bir süre içinde sınavı almalarını isteyin. Böylece katılımcıların kendi uygun oldukları zamanda sınavı tamamlamalarını sağlayın.

tekrar

Senkron Sınav

Tüm katılımcıların sınavı aynı anda tamamlaması için istenilen sayıda kullancıya aynı anda başlayıp aynı anda biten online sınavlar hazırlayın.

ekran-paylas

Random Özelliği

Sınavlarda her bir kullanıcı için soruların ve cevap şıklarının sıralarını değiştirin.

responsive

Mobil Uyum

Vedubox Exam, yalnızca masaüstü cihazlardan değil, cep telefonu ve tabletten erişilebilir. 

Vedubox Live ile yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri kullanarak sistemi kişiselleştirin ve yalnızca kullandığınız özellikler için ödeme yapın.