partners

Partnerlik Programı

Vedubox, entegre, işbirliğini destekleyen ve esnek bir öğrenme platformudur. E-ticaret, canlı takvim, içerik geliştirme, sınav yönetimi ve LMS özelliklerinden oluşur. Ek altyapı ihtiyacını ortadan kaldırarak Google Cloud, Microsoft Azure, Zoom ve Vimeo’nun en iyi bulut hizmetleriyle entegre sistem, uzaktan öğrenme ve iletişimde ölçek, erişim ve tutarlılık sağlar.

Vedubox, günümüz iş ve eğitim hayatında önemli bir ihtiyacı karşıladığı için büyük ilgi görüyor. Kullanımı kolay, güvenli ve ekonomiktir. Bu nedenle çoğu şirketin ve eğitim kurumunun yanı sıra kurs ve özel ders eğitmenlerinin tam olarak aradığı şey budur!

Partnerlik Programı kapsamındaki bayilerimiz, çoğunlukla e-öğrenme olmak üzere B2B pazarında hizmet veriyor. Her ikisi için de sunacak çok şeyimiz olduğundan, hem direkt satış yapan hem de katma değerli yeni bayilerle işbirliğini her zaman önemsiyoruz.

Vedubox bayisi ya da partneri olmak neden çok avantajlı?

noun online award 3626949@1x

Her bir satış ve müşteri aktif kullanıma devam ettikçe devam eden abonelikler için komisyon,

noun online award 3626949@1x

Kendi sunumlarınız ve diğer kullanımınız için sisteme ücretsiz erişim (100 kayıtlı kullanıcı),

noun online award 3626949@1x

Satış rakamlarınızı artırmanıza yardımcı olacak ücretsiz bayi eğitimleri,

noun online award 3626949@1x

Ücretsiz pazarlama materyalleri,

noun online award 3626949@1x

Yeni özellikler için teknik bilgilendirme,

noun online award 3626949@1x

Uzun vadeli işbirliğini desteklemek için sürekli destek ile hep yanınızdayız.

Kimler partnerlik veya bayilik başvurusu yapabilir?

İçerik üreticisi, e-mail pazarlama uzmanı veya dijital yayıncı iseniz, Vedubox’ı tanıtabileceğiniz bir kitleniz varsa ya da ortak hedef kitleye ulaşmak için bir girişime hazırsanız, Vedubox partnerlik veya bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

Özellikle online eğitim, video konferans, webinar ve iletişim sistemleri üzerine hazır bir stratejiniz varsa sizinle tanışmayı çok isteriz. Eğitim şirketleri, dergiler, bloggerlar ve bireysel influencerların da bu iş ortaklığı için harika olduğunu düşünüyoruz.

 

Partnerlik Programına Katıl