Dünyanın en ileri teknolojilerini Vedubox'a entegre kullanın.

Vedubox, Zoom, Vimeo,Microsoft ve Google başta olmak üzere dünyanın en son teknoloji ürünleriyle güçlerini birleştiriyor.

Zoom ISV Partner

Vedubox, Zoom’un ISV partneridir ve Zoom ile entegredir.Vedubox Entegrasyonu ile,

Zoom randevularınızın, toplantılarınızın ve derslerinizin takvimini etkili bir şekilde belirleyin, Zoom kullanarak Öğrenme Yönetim Sistemi üzerinden canlı, senkronize eğitim verin, Zoom’a öğretim & öğrenme araçları ekleyin, Planlama, davet etme ve katılım süreçlerini kullanımı kolay bir yazılımda otomatik hale getirin.

E-öğrenme ve canlı eğitim veya öğretimi buluşturan bir portal.

Vimeo

Vedubox anında Vimeo’ya bağlanmanızı sağlar. Vedubox ile videolarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin. Video indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.Kullanıcıların video ile ilerlemelerini takip edin. Daha etkileşimli ve ilgi çekici hale getirmek için Vedubox ile videoya soru ekleyin. Vedubox kullanıcıların Vimeo ile video oluşturmasını veya kaydetmesini de sağlar.

Mailchimp

Vedubox, Mailchimps Mandrill aracılığıyla gelen kutusuna ulaşan hızlı e-postalar göndermenize olanak tanır.

Twilio

Vedubox, uluslararası gönderimler için Twilio aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

Netgsm

Vedubox, Türkiye için Netgsm aracılığıyla SMS göndermenize olanak sağlar.

Google Drive

Vedubox, anında Google’a bağlanmanızı sağlar.

Vedubox ile belgelerinizi, görsellerinizi ve dosyalarınızı yükleyin, güncelleyin, silin ve yerleştirin.

Dosya indirmeyi devre dışı bırakın ve koruyun.

 

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

Google Analytics

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

Facebook Pixel

Dönüşüm ölçümü, insanların Facebook reklamlarınızı gördükten sonra gerçekleştirdikleri eylemleri izlemenize olanak tanır. Bir Facebook pixel oluşturup bunu web sitenizin ödeme sayfası gibi dönüşümlerin gerçekleştiği sayfalara ekleyerek Facebook reklamlarınızın sonucunda kimlerin dönüşüm sağladığını görebilirsiniz.

Paypal

Vedubox, çevrimiçi ödeme çözümlerinde dünya lideri olarak görülen Paypal’ı kullanmanıza olanak sağlar. Paypal, kullanıcıların güvenli bir internet hesabı kullanarak öğeler için ödeme yapmasını sağlayan çevrimiçi bir finansal servistir.

Paypal’ı Vedubox’a bağlayarak 340 milyondan fazla Paypal hesabına sahip kullanıcıdan ve kredi kartları aracılığıyla daha fazla kullanıcıdan ödeme kabul edebilirsiniz.

Stripe

Vedubox, ticaretçilerin kendi ülkelerindeki ve yurtdışındaki müşterilerinin çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir elektronik ödeme sistemi (ödeme ağı) olan Stripe’ı kullanmanıza olanak sağlar. Çevrimiçi kurs satışlarınızda ödeme yöntemi olarak Stripe’ı Vedubox platformunuza entegre edebilirsiniz.

Insights

Kampanyalarınızı optimize etmenize, web sitenizin ziyaretçilerini yeniden hedeflemenize ve kitleniz hakkında daha çok bilgi edinmenize yardımcı olmak üzere web sitenizde kullanabileceğiniz bir kod parçacığıdır.  

LDAP

Vedubox, Hafif Dizin Erişim Protokolünüze (LDAP) bağlanmanızı sağlar.

SSO

Vedubox, kullanıcılarınızın tek oturum açma (SSO) aracılığıyla Vedubox’a erişmelerini sağlar.  

Webhooks

Webhook, bir etkinlik başlatıldığında, Vedubox sisteminizden diğer uygulamalara gerçek zamanlı olarak veri gönderir. Buradaki harika şey, sürekli sorgulama ihtiyacınız olmamasıdır.

API

Vedubox, sisteminiz üzerinden ayrıntılı kontrol ve back-end sistemlerinizle derin entegrasyonlar sağlamak için RESTful API’ye sahiptir. 

 

SMTP

Vedubox kendi e-posta sunucunuzu kullanmanıza izin verir. 

LMS’ten gelen e-posta mesajlarınız kurumunuzun e-posta alan adından geldiği için (training@mycompany.com), mesajın kurumunuzun kendi SMTP Sunucusu üzerinden iletilmesi ve gönderilmesi gerekir.