Eğitim - Vedubox

Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
vedubox school@1x1

Eğitim

Online eğitim için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Vedubox’ta. Kurs, okul öncesi, K-12, üniversite öğrencileriniz için online eğitim verin ya da özel eğitim kurumlarınızı dijitale taşıyın. Ek hiçbir ücret ödemen tüm online eğitim süreçlerinizi tek çatı altında bir araya getirerek online okulunuzu ya da kursunuzu oluşturun.

Vedubox ile online okul veya online kursunuz hazır

Vedubox ile eğitimlerinizi kolayca hazırlayın, test ve sınav yapın, tüm eğitim sürecini aynı yerden yönetin. Kullanıcılarınızı, en iyi uzaktan eğitim teknolojileriyle tanıştırın.

22@1x

Kendi hızında öğrenmeyi destekleyin.

Farklı formatlarda içerik yüklenebilen ve canlı derslerin daha sonra izlenmek üzere kaydedilebildiği sanal kütüphane ile öğrencilerinizin kendi hızında öğrenmesini sağlayın. Görsel, işitsel ve metne dayalı kaynaklar sunarak farklı öğrenme stillerini destekleyin.
11@1x

Online sınavları güvenli hale getirin.

Belirleyeceğiniz periyotlarda online sınavlar gerçekleştirmek için farklı güvenlik önlemlerinden dilediğinizi seçin. Sınav modülü ile gözetmen eşliğinde ya da web kamera yardımıyla istediğiniz izinler kapsamında online sınavlar yapın.
33@1x

Öğrencilerin gelişimini takip edin.

Öğrencilerin derse katılımını, tamamladıkları dersleri ve ödevleri, başarı ve ilerleme durumlarını kolayca raporlayın. Raporlama ve analiz modülü ile her bir öğrenciyi kolayca takip edin. Dilerseniz başarılı öğrencilerinize sertifika vererek onları teşvik edin.

Kurulumu kolay, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

22@1x

Canlı derslerde etkileşimi artırın.

Canlı online dersler vererek bir sınıf ortamı oluşturun. Derslerinizde interaktif teknolojileri kullanarak öğrencilerin aktif katılımını destekleyin. Akıllı tahtayı öğrencilerinizle aktif kullanın veya sözlü veya yazılı olarak ders sırasında soru ve fikir paylaşmalarını sağlayın.

11@1x

Karma öğrenme ile deneyimi zenginleştirin.

Öğrencilerinizle yüz yüze yapacağınız dersler ve online derslerin birbiriyle uyumlu olması için online iletişim kanallarını kullanın. Fiziksel sınıfta kullandığınız kaynak ve materyalleri sistem üzerinden paylaşın. Öğrencilerinizin iki farklı ortamdaki dersleri takip etmesini kolaylaştırın.

33@1x

Velilerin aktif katılımına yardımcı olun.

Özellikle okul öncesi ve K-12 seviyesindeki öğrencilerin öğrenme sürecinin önemli bir parçası olan velilerin katılımını destekleyin. Veliler için özel kullanıcı hesabı oluşturun ve verdiğiniz izinlere bağlı olarak öğrencilerinin gelişimini takip etmelerini sağlayın.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

15 call center1

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.

Yepyeni bir Online Etkinlik konsepti ile tanış

Online Etkinlik ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan Vedubox Event Center özelliklerine göz atın!