loader image

Vedubox Özel Ders Sistemi

Online Özel Ders sistemi, koçluk ve danışmanlık hizmetleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber online eğitimin yaygınlaştığı günümüzde, geleneksel birebir özel dersi geride bırakarak; internet aracılığıyla eğitmenlerinin ders verebileceği Özel Ders Sistemi geliştirilmiştir.

Nasıl Çalışır?

Eğitimci ve öğrenciler arasında sosyal ağ görevi gören bu platformda; 1 dakika kadar kısa bir sürede online sınıf oluşturulabilir, yer, zaman, mesafe kısıtları olmadan öğrencisiyle buluşmak isteyen tüm eğitmenler web ve mobil cihazlar üzerinden Özel Ders Sistemi’ni kullanabilirler.

Kolay Yönetim

Eğitmen platformun yöneticisi rolündedir ve ders içeriklerini istediği gibi platforma yükleyip istediği kadar katılımcıya erişim hakkı verebilir. Günlük veya aylık olarak gelirini raporlayabilir.

Zengin Dijital Materyal İçeriği

Bu sistem sayesinde eğitmen her türlü eğitim materyalini (Doküman, Video, Etkileşimli Video, Scorm, Embed Kod, Link) sisteme yükleyebilir ve soru havuzuna sorularını oluşturup bu sorulardan testler hazırlayarak öğrenciyi test edebilir. Hazırlanan eğitim materyallerini belirli bir sıra halinde sunarak kısıtlamalar da yapabilir.

Online Canlı Eğitim

Sistem aynı zamanda HD kalitesinde interaktif canlı ders, görüşme yapma imkânı da sunmaktadır. Canlı yayın sırasında eğitmen, sanal bir tahta sayesinde ders ve konuyla ilgili istediği her şeyi tahtaya yazarak öğrenciyle interaktif bir şekilde dersini işleyebilmektedir. Aynı zamanda canlı yayın sırasında öğrenciyle ekran, pdf vb. paylaşımlarda yapabilmekte ve yapılan canlı yayın istenirse kaydedilebilmektedir.

Temel Özellikler

Farklı sosyal medya mecraları üzerinden videolu olarak çok sayıda öğrenciye eğitim veren birçok eğitimci Özel Ders Sistemini tercih ettiklerinde çok sayıda avantaj yakalayacaklardır. Öncelikle Özel Ders Sistemi sadece öğrenmeye odaklı bir platformdur ve diğer sosyal medya kanallarında olduğu gibi dikkat dağıtıcı unsurlar bulundurmaz.

Öğrenci, kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaparak dersini alabilir. Eğitmen, konuları belli kataloglar halinde paketleyebilir. Örneğin; Matematik, Fizik, Kimya, Psikoloji gibi paketler halinde konuları satışa çıkarabilir ve eğitmenler Özel Ders Sistemi üzerinden para kazanabilir. Başka hiçbir e-ticaret sistemine gerek olmadan eğitim satışı yapılabilir.

Özel Ders Sistemi, iyzico ve PayPal gibi online ödeme sistemlerine entegre çalışabilmektedir. Farklı platformlarda takipçi listelerine sahip olan eğitimciler takipçilerini ÖzelDers Sistemine yönlendirdiklerinde eğitimci kendisine ait bir sistemde öğrencilerine derslerini verebilir. Eğitmenler verdikleri dersler sonunda katılımcıları/öğrencileri için başarı belgesi olarak online sertifika sunabilirler

Şimdi Dene!

Detaylı bilgi almak ve sanal sınıfınızı oluşturmak için www.ozelderssistemi.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.

Go to Top