loader image

Vedubox Kurumsal

Şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri düşünülerek geliştirilmiştir.Vedubox firmalar tarafından personel, işe başlama, ürün eğitimi, satış eğitimi, kanal-bayi eğitimi, uyum eğitimi,sertifikasyon gibi
eğitimler, online toplantılar ve etkinlikler için kullanılmaktadır.

Online eğitim (LMS), toplantı ve webinar gibi özellikleri içermektedir. Bu sayede her bir şirket kendi online eğitimleri yanında toplantılarını ve görüşmelerini gerçekleştirmekte ve destek hizmetlerini de sunabilmektedir. Bir çok şirket ürün ve hizmet eğitimleri ve toplantıları için kullanmaktadır.

Çalışan Eğitimi

e-Eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli bir şekilde hazırlayabilir ve canlı eğitim ve webinar lerde yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

Bayi Eğitimi

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesi önemlidir. Ayrıca online canlı toplantı, bayi webinarları ile de iletişimini canlı tutabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve bayilerinizin verimliğini artırabilirsiniz.

İş Ortağı Eğitimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirebilir ve toplantılara yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışabilirsiniz.

Müşteri Eğitimi

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz.

Yep yeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için, kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi  Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.

Go to Top