Vedubox Nedir ?

Vedubox, tek platform üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim için birleşik bir çözüm sunma amacıyla kuruldu. 

Vedubox = Virtual Education Box

Vedubox, uzaktan iletişim, işbirliği ve öğrenmeyi kolaylaştıran özellikleri bir araya getirecek şekilde tasarlandı.

Birleşik ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle uzaktan eğitim ve iletişim için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Diğer pek çok destekleyici özelliğin yanı sıra 4 ana özelliği buluşturan bulut tabanlı bir platform olarak inovatif, entegre bir iletişim ve öğrenme yönetim sistemi olarak çalışıyor:

  • Online ve hibrit dersler, 
  • Online test ve sınav, 
  • Ölçeklendirilebilir video konferans ve 
  • İçerik yönetim sistemi. 

kurulumu kolay, tamamen kişiselleştirilebilir, çok güvenli. 

Vedubox, Microsoft, Amazon ve Google gibi en büyük teknoloji şirketilerinin bulut servislerini kullanarak rakiplerinden farklılaşıyor.

Vedubox’ın tüm özelliklerine göz atın.

VEDUBOX’I NEDEN KURDUK ?

Bir zamanlar, herkes işini ve eğitimlerini online yapmaya başladığında eğitim/öğrenme yönetimi, iletişim, video konferans, içerik geliştirme, eğitim satışı ve daha fazlası için ayrı ayrı sistemler ve uygulamalar kullanıyordu. Her şey birbirinden kopuktu.

Dijitalleşme, tüm avantajıyla birlikte bir de zorluk getiriyordu.


Bu büyük bir sorun haline geldi: Kuruluşlar hızla büyürken çalışanlarının ilgisini, üretkenliğini ve mutluluğunu yüksek tutmak için mücadele etmeleri gerekti. Etkili bir entegre birleşik platforma ihtiyaç vardı. Özellikle şirketler ve kuruluşlar dijitalde daha fazla iş yönetmeye başladığında, bu ihtiyaç omurgalarını güçlendirmek için çok daha önemli hale geldi.

ÇÖZÜM

Çözüm, Vedubox ile geldi: hepsi bir arada öğrenme yönetimi ve iletişim çözümü sunmak için en iyi uygulamalar ve bulut altyapıdan oluşan entegre platform.

Hayatı kolaylaştıran bir platform olmanın ötesinde Vedubox, insanların kullanmayı sevdiği bir platforma dönüştü.

Vedubox’ın sunduğu tüm çözümlere göz atın.

Şimdi 

Bugün Vedubox, her zamankinden daha fazla etkileşimli, işbirliğine teşvik eden ve çalışmalarına daha fazla hakim olan dünya çapındaki 300.000’den fazla kullanıcı için entegre öğrenme yönetimi platformu hizmeti sunuyor.

Vedubox, kullanıcılarına bulut tabanlı ve “white-label” SaaS olarak, kurumsal şirketler, yeni kurulan şirketler, devlet kurumları, eğitim merkezleri, okullar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, üniversiteler ve eğitmenler Vedubox’ı yıllık veya aylık bir planda kullanıyor.

Sizin için en iyi planı keşfedin ve siz de kullanmaya başlayın.