vedubox avantajlar

Vedubox'ın Avantajları ve Onu Rakiplerinden Ayıran Farkları

Vedubox’ın rakipleri ile arasında teknik ve kullanım açısından birçok fark bulunuyor.

Vedubox tüm dünyaya hizmet verebilecek şekilde Türk mühendisleri tarafından tasarlandı. Vedubox’un en büyük avantajı şurada gizli: Yüksek teknolojiye sahip entegre, güvenli, ekonomik ve ölçeklenebilir teknik alt yapısıyla özel ve sıra dışı bir seçenek olarak pek çok ihtiyaca aynı anda karşılık vermeyi başarıyor.  Çok uzun yıllardır çok sayıda müşteri tarafından kullanıldığı içinde inanılmaz bir kullanıcı deneyimine sahip.

Vedubox'u seçmek için 8 harika sebep

Vedubox online platformumuz, değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz bu güncellemeler için ekstra ücret ödemezler.

 • HAZIR SİSTEM

  %100 Bulut Teknoloji

 • KURULUM YOK

  Kurulum gerektirmeyen hazır altyapı

 • SINIRSIZ KAPASİTE

  Yüksek performanslı sınırsız kapasite.

 • SUNUCU MALİYETİ YOK

  Sunucu alımı, güncelleme v.b. gerek yoktur.

 • ENTEGRE GÜVENLİK

  Yüksek teknolojiler entegre ve güncel

 • İNTERNET MALİYETİ YOK

  Sunucu internet maliyeti yoktur

 • DÜŞÜK MALİYET

  Tek platformda, ihtiyacınız olan her şey

 • PERSONEL MALİYETİ YOK

  Herhangi bir teknik personel istihdamına gerek bırakmaz.

Teknik özellikleri ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor

Vedubox, eşsiz bir kullanımı deneyimi ve entegre özellikler sunuyor.

Örneğin piyasada satılan sistemlerle kıyasladığımızda; Vedubox’un kapsamlı hizmetini mümkün kılan entegre özellikleri fark yaratıyor. Vedubox ise online eğitim yönetimi, içerik sunumu, canlı ders – toplantı – webinar, online ödeme, SMS, e-mail, anket, sınav gibi birçok özellik entegre bir şekilde sunar.

Pek çok benzer üründe karşılaşılan performans sorunlarını ortadan kaldıran ileri teknolojisiyle Vedubox, kayıtlı videolarda görüntü ve ses kaymasına karşı da etkili bir ürün. Ayrıca Vedubox, ekran paylaşımı ve etkileşim özellikleriyle de dijital iletişiminizi güçlendir.

Yüksek performans, ortadan kaldırılan donma, ses ve görüntü kaybı sorunları, sade ve kullanıcı dostu arayüz Vedubox’u rakiplerinin önüne geçiriyor.

Dolayısıyla sistemimiz her türlü kurum/şirket/eğitim kurumu ve farklı kullanım için eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimini entegre online eğitim, uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, canlı ders, seminer, online toplantı, video konferans özellikleri ile birlikte sunmaktadır.

Vedubox’ın farklarını ve avantajlarını sıralayalım:

Bulut Teknolojisi – Microsoft Azure – Google Cloud 

Microsoft ve Google teknolojilerini kullanarak Vedubox’ı geliştiriyoruz. Bu sayede binlerce kullanıcı bir sıkıntı ya da hız problemi yaşamadan sistemimizi kullanabiliyor.

Canlı Ders/Video Konferans/Webinar Kalitesi

Vedubox içerisinde aynı seansta/odada çok sayıda katılımcının katılımıyla donmayan ve tam bir etkileşimli çalışma ve öğrenme ortamı sunan canlı ders, video konferans ve webinar modülü yer alıyor.

Sınırsız Ders/Toplantı/Webinar

Aldığınız anlık lisans/oda sayısına göre her bir lisans için sınırsız canlı ders/toplantı/webinar oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Öğretmen/Moderatör, Şube/Birim Yöneticisi ve Sistem Yöneticisi

Bu rollerdeki kullanıcılar kapasitenizi etkilemez kotanızdan düşmez. İstediğiniz kadar öğretmen/moderatör/yönetici kullanıcısı ekleyebilirsiniz.

Canlı Ders/Toplantı/Webinar – Sanal Sınıf Görüntü, Ses ve Kayıt Kalitesi (Senkron Dersler)

Canlı derslerinizde herhangi bir donma yaşanmaz; yüksek kalitedeki görüntüyü normal internet hızlarında dahi iletebilirsiniz. Canlı dersler otomatik olarak kayıt edilir ve canlı ders kayıtlarında herhangi ses görüntü kayması yaşanmaz. Tüm bunları sağlamak için patentli bir video sıkıştırma teknolojisini kullanıyoruz!

Canlı Ders – Sanal Sınıf Kolaylığı

Sanal sınıfımız sizlerin kullanım kolaylığınıza göre tasarlanmıştır. Bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı dokümanı videoyu sanal sınıfa yüklemeden direkt olarak paylaşabilir, üzerinde yazım çizim yapabilirsiniz. Böylece kullanıcılarınıza çoklu etkileşim sağlayabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Canlı Ders/Toplantı/Webinar Kaydı

Sistemin en düşük canlı ders/toplantı/webinar kayıt kapasitesi 100 GB’den başlar ve yüksek sıkıştırma teknolojisi sayesinden yüksek kalitedeki görüntüyü düşük boyutlarda sisteminizde ya da bilgisayarınızda tutabilirsiniz. Dolayısıyla her bir canlı ders/video konferans/webinar kaydı oldukça düşük yer kaplar. Üstelik cüzi bir ücret karşılığı bu alanları yükseltebilirsiniz.

Yüksek Depolama Alanları

Vedubox Pro versiyonunda sistem içerisine (eğitimlere, kütüphane vb. modüllere) içerik (doküman, video, resim vb.) yüklenebilir. Her bir müşterimize sistemde yeterli dosya depolama imkanı sunuyoruz. Aşırı kullanımlarda cüzi bir ücret karşılığı bu alanları yükseltebilirsiniz.

Sınırsız Eğitim Paketi Oluşturabilme

Farklı dersleri paketleyerek sınırsız eğitim paketleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir öğrenciye istediğiniz kadar farklı paketi atayabilir ya da satabilirsiniz. Bu durum sistemin kapasitesini ya da sizin maliyetinizi etkilemez.

Sınırsız Subdomain Yönlendirebilme 

Sistemleriniz için online.kurumwebadresi, akademi.kurumwebadresi  ya da toplanti.kurumwebadresi vb. gibi bir subdomain ile sisteminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Entegre SMS ve e-Mail Gönderimi

SMS ve e-mail ile öğrencilerinize uzaktan eğitim sisteminizle ilgili bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Canlı derse/toplantıya başlamadan önce SMS ve e-mail ile hatırlatma yapabilirsiniz. Sistemimiz  www.netgsm.com.tr  ile entegre çalışmaktadır. NETGSM e Etgi Grup” kodu ile üye olabilir. Aldığınız SMS paketlerini Vedubox üzerinden kullanabilirsiniz.

Basit ve Kolay Kullanımlı Modern Arayüz

Öğrencileriniz, kullanıcılarınız, öğretmenleriniz ve diğer kullanıcılar sistem içerisinde kaybolmaz ve sistemi kolayca kullanabilirler.

Yıl Boyu Destek ve Sistem Eğitimi

Yıl boyu teknik ekibimizden e-mail, telefon ve video konferans destek hizmeti alabilirsiniz. Biz sizin yanınızdayız.

Sürekli Gelişen Yazılım Altyapısı ve Son Teknolojilere Uyumluluk

Uzman mühendis ekibimiz sürekli son teknolojileri takip ederek sistemimizi geliştiriyoruz. Teknoloji konusunda dünya devi teknoloji firmalarıyla işbirlikleri yaparak yazılımımızı üstün kılıyoruz.

Eşsiz Özellikler

Vedubox interaktif video, akıllı içerik yönetimi, sıralı içerik yönetimi gibi birçok eşsiz özelliği içerir.

Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Eğitimlerinizle, canlı derslerinizde/toplantılarınızda ve online satışlarınızla alakalı detaylı raporlamalar alabilir ve verilerinizi analiz edebilirsiniz.

Minimum İnsan Kaynağı Gerektiren Otomatik Sistem 

Başka sistemlerde manuel olarak yapılan ve insan kaynağı gerektiren zaman ve para masrafı olan birçok işlem Vedubox’da otomatik olarak yapılır.

Modüler ve Entegre Sistem

Vedubox’da birçok modül ve özellik birbiri ile entegre olarak çalışır. Tek bir kullanıcı adı ile öğrenci; videolarınızı izleyebilir, canlı derslere katılabilir ve sınavlara girebilir.

Mobil Cihazlardan ve Tabletlerden Erişim

Android ve IOS cihazlarınızdan sorunsuz olarak Vedubox’ı kullanabilirsiniz. Google Chrome kullanımını öneririz.

Entegre Online Ödeme – e-Ticaret/Satış Modülü

Sistemimiz içerisinde opsiyonel olarak sunulan e-Ticaret Modülü sayesinde UDEMY benzeri bir online satış portalı oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir kullanıcıya istediğiniz kadar farklı paketi satabilirsiniz. Bu durum sistemin kapasitesini ya da sizin maliyetinizi etkilemez. Kullanıcılarınız ödemelerini yaptıktan sonra sisteme erişebilirler. Satış ile ilgili raporlama da alabilirsiniz.

Entegre  Destek Özelliği

Kullanıcılarınıza sistem içerisindeki destek modülü sayesinde direkt destek verebilir ve böylece telefon trafiğinizi ve iş yükünüzü azaltırsınız.

Yep yeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için, kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi  Eğitim Platformunu şimdi deneyin!